banner isbank

Hakemlik

MERKEZİ HAKEM SİSTEMİ

IMG 8450Değerli Hakemlerimiz;
2017-2018 Sezonundan itibaren Merkez Hakem Kurulumuzun çalışmalarını daha da düzenli hale getirebilmek, yurt çapındaki tüm hakemlerimize daha etkin ulaşabilmek adına "MERKEZİ HAKEM SİSTEMİ" aktif hale getirilmiştir.

Ayrıntılar haberin devamındadır


Kural Değiklikleri !!

01.07.2017 tarihinden itibaren geçerli olan Satranç kuralları değişiklikleri Manisa İl Hakem Kurulu tarafından sunum haline getirilerek haberin devamına eklenmiş ve Hakemlerimiz, Antrenörlerimiz, oyuncular ve velilerimizden oluşan Manisa Satranç Ailesinin bilgisine sunulmuştur. 2017-2018 sezonundaki turnuvalarda değişen kuralların uygulamasında sıkıntı yaşamamak amacı ile hazırlanmış olan bu sunumun faydalı olması dileğiyle;

İlgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederiz.

KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ

Devamını oku...

Hakemlerimiz İçin Ücretsiz Hizmetlerimiz

Değerli Hakemlerimiz.Gerek il içindeki, gerekse ulusal ve uluslararası yarışmalardaki MHK atamalarında değerlendirmeye alınabilmeniz ve aşağıdaki hizmetlerden ücretsiz faydalanabilmeniz için sezon vizenizin yapılmış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra İl Hakem Kurullarında görev alabilmeniz içinde lisansınızın vizeli olması şartı aranmaktadır. Vizenizi uzatmak için lütfen tıklayınız.

akademi temSezon vizesini yaptıran hakemlerimiz; İsim, Soyisim, Kullanıcı Adı (1. Adım için almış oldukları) bilgilerini  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine göndermeleri halinde Satranç Akademisi 2. ve 3. adım derslerinden ücretsiz yararlanabileceklerdir.


play temFederasyonumuzun lisanslı sporcularına sunduğu ücretsiz playchess seri numarası edinme hizmetinden bundan böyle hakemlerimiz de faydalanabilecektir. Bu hizmetten faydalanmak için o döneme ait sporcu ve/veya hakem vizenizin güncellenmiş olması gerekmektedir.

Seri numarası edinmek için sistemde kullanmayı düşündüğünüz kullanıcı adınızı (rumuz) ve T.C. kimlik numaranızı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Program hakkında detaylı bilgi  - Programı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

Hakem Bilgileri

Hakem Arkadaşlara;

Manisa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Tarafından yapılacak ödemelerde Banka hesap no gerekmektedir. Ayrıca hakem verilerinin düzenli olarak kayıtlı olması için tüm hakem arkadaşların aşağıdaki hakem bilgi formunu doldurarak İl Hakem kuruluna ulaştırması gerekmektedir.

xlsHAKEM BİLGİ FORMU

Devamını oku...