banner isbank

Tebrikler Kocatürk Ortaokulu

IMG 7272 IMG 7287

Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından, Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ve Türkiye İş Bankasının destekleri ile organize edilen Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği, 6 Mayıs 2018 tarihinde Kütahya Yeni Spor Salonu'nda gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi.

3 Mayıs 2018 tarihinde başlayan ve 48 il ve KKTC'den 116 takım, 593 öğrencinin okullarını zirveye taşımak için hamle yaptığı final yarışmasının tamamlanmasının ardından kategorilerinde ilk dörde giren takımlara çeşitli ödüller verildi.

Manisamızı küçükler ve yıldızlar kategorilerinde temsil eden dört takımımızdan Turgutlu Kocatürk Ortaokulu Yıldız Kızlar ve Yıldız Genel Kategorisinde Türkiye birincisi olarak geçen seneki finallerde elde edilen başarının üzerine çıkarak gurur kaynağımız oldular. Kocatürk Ortaokulu oyuncularını, okul yönetimini, antrenörlerini velileri ve emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz. Ayrıca bu finallerde başarı ile Manisamızı temsil eden Küçük kızlar kategorisinde Özel Ülkem Ortaokuluna ve Küçükler genel kategoride Salihli Özel N. Arıkan Fen Bilimleri Ortaokuluna teşekkür ediyoruz.

TSF HABER SAYFASI

mansetokul18
IMG 7289
IMG 7272
IMG 7285