banner isbank

Antrenör Kursları

Soma 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 5-14 Ocak 2018 tarihleri arasında Soma Öğretmenevi’nde düzenlenen, Satranç Antrenörü Zekayi ŞAHİN’in eğitim görevlisi ve TSF Soma İlçe Temsilcisi Kadir ÖZDEMİR’in kurs yöneticisi olduğu TSF 1. Kademe Satranç Antrenörlüğü kursunda, 30 aday antrenör başarıyla kursu tamamlayarak yeni 1. Kademe Yardımcı Antrenörü olmaya hak kazandılar.

pdfAntrenörlük açıklamaları ve istenen belgeler

docKurs başvuru dilekçe örneği

 

 pdfDERS PROGRAMI

İletişim:

Kadir ÖZDEMİR 

TSF Soma İlçe Temsilcisi

Tel : 0 505 453 35 16

Devamını oku...

Salihli 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor17-21 Haziran 2017 tarihlerinde Salihli ilçemizde TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Gürkan AYDENİZ'İn, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Aydın KARA'nın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu tamamlanmış ve sonuçlar açıklanmıştır. Kurs sonuçlarını içeren dosya aşağıda olup, kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.

pdfKURS SONUÇLARIDevamını oku...

Turgutlu 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor16-25 Haziran 2017 tarihlerinde Turgutlu ilçemizde TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Hakan AKTAŞ'ın, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Cihan YILDIRIM'ın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu Turgutlu Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesinde başlamıştır. Kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.
Devamını oku...

Merkez 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenorGÜNCELLEME ( 21.06.2017 - 19.30 )

Sınav sonuçları açıklanmış olup, aşağıdaki dosyadadır.

10-14 Haziran 2017 tarihlerinde Manisa Merkez'de TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Mehmet ALBAYRAK'ın, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Ali Kemal TURAN'ın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu 19 Mayıs Stadyumu Gediz Satranç Salonunda yapılmış olup, sınav sonuçları açıklanmış ve aşağıdadır. Kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.

 

pdfSINAV SONUÇLARI

Devamını oku...

Akhisar 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor28-29-30 Nisan, 6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde Akhisar ilçemizde TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Tamer KOCAÖĞÜT'ün, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Veli YILDIZ'ın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu tamamlanmış ve sonuçlar açıklanmıştır. Kurs sonuçlarını içeren dosya aşağıda olup, kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.

pdfKURS SONUÇLARIDevamını oku...