banner isbank

Antrenör Kursları

Antrenörlük Kursları hakkında

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türkiye Satranç Federasyonu (TSF), Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarında satranç dersi veren eğitimciler ile ilgili geniş çaplı bir işbirliği protokolü imzaladı.

TSF Başkanı Gülkız Tulay ve MEB Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin tarafından imzaları atılan protokol kapsamında MEB, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm kurumlarda satranç dersi egzersizi, kulüp çalışmaları, HBÖGM (Hayat boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü) ve HEM (Halk Eğitim Merkezi)'e bağlı kurslarda sadece Türkiye Satranç Federasyonu tarafından verilmiş ve kullanıldığı yıl için güncellenmiş herhangi bir kademeye ait antrenörlük belgesine sahip olan öğretmenleri görevlendirecek. Bu protokolün devamı olarak antrenörlük kursları ile ilgili olarak satranç federasyonumuz tarafından aşağıdaki bilgilendirme yapılmıştır. Ayrıca ilgili protokol ve kurs başvuru dilekçesi örneğide aşağıda yayınlanmıştır.

docxAÇIKLAMALAR

pdfMEB & TSF İş birliği Protokolü

docxKURS BAVURU DİLEKÇESİ

Devamını oku...

Soma 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor

Manisa Soma ilçemizde  05-06-07-13-14 Ocak 2018 tarihlerinde 1. Kademe Antrenörlük Kursu açılacaktır. Soma öğretmenevi seminer salonunda yapılacak kursa başvuru dilekçe örneği ve gerekli olan evraklar ile açıklamalar aşağıdaki dosyadadır. Diğer açıklamalar ve kurs programı haberin devamındadır.

pdfAntrenörlük açıklamaları ve istenen belgeler

docKurs başvuru dilekçe örneği

 

Kurs Merkezi   Kurs yöneticisi  Kurs başlama tarihi  Kurs bitiş tarihi   
Soma Kadir ÖZDEMİR     05 Ocak 2018 14 Ocak 2018 

 pdfDERS PROGRAMI

İletişim:

Kadir ÖZDEMİR 

TSF Soma İlçe Temsilcisi

Tel : 0 505 453 35 16

Devamını oku...

Salihli 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor17-21 Haziran 2017 tarihlerinde Salihli ilçemizde TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Gürkan AYDENİZ'İn, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Aydın KARA'nın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu tamamlanmış ve sonuçlar açıklanmıştır. Kurs sonuçlarını içeren dosya aşağıda olup, kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.

pdfKURS SONUÇLARIDevamını oku...

Turgutlu 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor16-25 Haziran 2017 tarihlerinde Turgutlu ilçemizde TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Hakan AKTAŞ'ın, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Cihan YILDIRIM'ın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu Turgutlu Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesinde başlamıştır. Kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.
Devamını oku...

Merkez 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenorGÜNCELLEME ( 21.06.2017 - 19.30 )

Sınav sonuçları açıklanmış olup, aşağıdaki dosyadadır.

10-14 Haziran 2017 tarihlerinde Manisa Merkez'de TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Mehmet ALBAYRAK'ın, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Ali Kemal TURAN'ın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu 19 Mayıs Stadyumu Gediz Satranç Salonunda yapılmış olup, sınav sonuçları açıklanmış ve aşağıdadır. Kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.

 

pdfSINAV SONUÇLARI

Devamını oku...