banner isbank

TÜRKİYE YAŞ GRUPLARI ŞAMPİYONASINA HAZIRLIK

ustresim

 

Antalya'da yapılacak olan Küçükler/Yıldızlar Yaş grupları Türkiye Şampiyonalarına katılacak sporcularımız için Kafile Başkanı uygulaması yapılacaktır. Valilik onaylarının alınması için  aşağıdaki evrakların seyahat tercihine göre eksiksiz olarak doldurulup 05 Ocak 2018 tarihine kadar TSF Manisa İl Temsilci Mehmet ALBAYRAK'a teslim edilmesi gerekmektedir.

Tüm Manisalı sporcularımız online kayıt yaptırmış olsalar bile her oyuncu (ister doğrudan katılım hakkı olsun, ister normal kayıt yaptırmış olsun ) aşağıdaki formları doldurmak zorundadır.

Katılım listeleri aşağıdaki gibidir.

xlsKÜÇÜKLER KATILIM LİSTESİ

xlsYILDIZLAR KATILIM LİSTESİ

Kafile Başkanları;

Gürkan AYDENİZ  -  Salihli Sporcuları

Cihan YILDIRIM  -  Turgutlu Sporcuları

Murat EFE -  Merkez-Akhisar-Saruhanlı Sporcuları

Neşe BURAN  -  Merkez Sporcularından sorumlu olarak belirlenmiştir.


Sayın velilerimiz, kayıt yaptırmış olsanız bile aşağıdaki işlemlerin tarafınızdan yapılmaması durumunda sporcunuz şampiyonaya katılama

  • Turnuvaya katılacak olan tüm sporcular mutlaka aile hekiminden yada bir sağlık kuruluşu hekiminden sağlık raporu alacak ve kafile başkanına teslim edecek,
  • Kategoriye (küçükler, yıldızlar) göre aşağıdaki Ek 1 yada Ek 2 formunu doldurarak il temsilcisine mail yolu ile ulaştıracak,
  • Seyahat tercihine göre sporcu  velileri aşağıda örneği bulunan formu doldurarak İl temsilcisine elden teslim edeceklerlerdir.

İletişim numarası : Mehmet ALBAYRAK TSF İl Temsilcisi 0 530 770 65 45

Spor Kafilesi seyahat yönergesi için : TIKLAYINIZ

Kendi imkanları ile seyahat edecekler için  : TIKLAYINIZ

Kafile ile seyahat edecekler için sporcu seyahat izin belgesi için : TIKLAYINIZ

Küçükler Şampiyonasına katılım formu için TIKLAYINIZ (Ek 1) (Formun doldurularak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta olarak gönderilmesi gerekmektedir.)

Yıldızlar Şampiyonasına katılım formu için TIKLAYINIZ (Ek 2) (Formun doldurularak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta olarak gönderilmesi gerekmektedir.)