banner isbank

Yunusemre Belediyesi Kapalı IM Norm Turnuvası tamamlandı.

IMG 0532

Yunusemre Belediyesi sponsorluğunda, Manisa Turkuaz Satranç Kulübü organizatörlüğünde, 24-29 Nisan 2018 tarihlerinde Holiday Inn Express hotelde gerçekleştirilen, Yunusemre Belediyesi Kapalı IM Norm Satranç Turnuvasında yarışan sporcumuz FM Deniz Özen, 10' da 7 puan, 2503 ELO performans ve +13 ELO puan kazancıyla kariyerinin ikinci IM normunu almayı elde etti. 2400 ELO barajını geçen sporcumuzun, gelecek turnuvalarda alacağı son IM normunun ardından en kısa sürede IM unvanına sahip olmasını temenni ediyoruz.

Ayrıca turnuvada yarışan, Manisa'lı sporcumuz Tuna Onat Nalbant, 10' da 5 puan ile +50 ELO puan kazancı elde etmiştir. Böylece ELO puanını 2306' ya yükselten sporcumuz FM unvanı kazanmıştır. 

Genç sporcularımızı göstermiş oldukları başarılardan ötürü kutluyoruz.

Turnuvanın düzenlenmesinde büyük emekleri geçen, Manisa Turkuaz Satranç Kulübü yöneticileri Sayın Erdem Nalbant ve Sayın Olcay AK Nalbant ilk Uluslar arası Organizatör normlarını elde etmişlerdir.

Turnuvada emeği geçen herkese teşekkür eder, sergiledikleri başarılardan ötürü norm ve unvan kazanan organizasyon fertlerini yürekten kutlarız.

TSF HABER SAYFASI


TSF CANLI YAYIN 

 

CHESS24 TURNUVA SAYFASI

pdfTURNUVA YÖNERGESİ (TÜRKÇE)

pdfTURNUVA YÖNERGESİ (İNGİLİZCE)

pdfTAKIMLAR (TEAM COMPOSITION)

pdfEŞLENDİRMELER (BOARD PAIRINGS)

TURNUVADAN FOTOĞRAFLAR
1. GÜN VE AÇILIŞ                                   2. GÜN                                              3. GÜN                         
4. GÜN 5. GÜN 6. GÜNyunusemre satran_afii_gncel